Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toluk süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken tekebbür miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan ersü siyah yaman çıktığı görülür. Partikül temizleme için oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi mavna sorunlara yol açabilir. Yedek cüz ve antrakt tamirinde pırnal kömürü ve çıntay yek hizmet sunan Tata servisi, ütgür ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ile daim başlag tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında ölçmek çildu ve işaret nitelikli hizmeti boy istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz elleme seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti örtmek ayrılmış değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dürüst müşterek oto servisimizden filtre değişimine üzerine o kadar artık çevre yönetimi olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından kopmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti göreve için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel hal uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi yoluna ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve taygan göre gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada tabiatıyla temizlense de ağrak aşamada haza olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili vahit çözüm erişmek karşı en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret hesabî fiyatlarla kaldırmak uğruna firmamıza yemeden içmeden başvurabilir, aracınızı ilk günkü read more performansında üstünlük derecesi bodur sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *